У 2019 році два гірничо-видобувні комбінати – ТОВ «Межиріченський ГЗК» та ТОВ «Валки-Ільменіт», які входять до титанового бізнесу Group DF, збільшили на 13,7% видобуток ільменітової руди (з 2,8 млн. м.3 – в 2018 році до 3,2 млн. м.3 – в 2019 г.). Також в 2019 році на 7,2% виріс обсяг випуску ільменітового концентрату (TiO2) (зі 140 тис. тонн у 2018 році до 150 тис. тонн у 2019 році);

«Виробничі плани виконано, акціонер продовжує інвестувати в наші підприємства. Ми продовжуємо впевнено рости. Зростання, якого ми досягли в 2019 році, в тому числі, пов’язане з введенням в експлуатацію нової сучасної збагачувальної фабрики на Межиріченському ГЗК. Раніше збагачення руди ми робили у зовнішнього підрядника, а зараз – на своїй фабриці. Це дозволило нашим комбінатам знизити виробничі ризики і дозволило бізнесу стати більш стійким, – прокоментував Дмитро Голик директор «Межиріченського ГЗК»

У 2019  році комбінати були зосереджені на виконанні своїх зобов’язань перед українськими споживачами – майже 57% продукції було відвантажено державному підприємству «Сумихімпром». 43% продукції було експортовано європейським клієнтам.

Збільшення обсягів виробництва двома гірничо-збагачувальними комбінатами дало прямий соціальний ефект:

  • податкові відрахування і збори підприємств до бюджетів різних рівнів збільшилися на 60% і склали понад 100,1 млн грн.
  • середня заробітна плата на комбінатах зросла на 7% і склала 12,9 тис. грн.

В збагачувальну фабрику на «Межиріченському ГЗК» власником  було інвестовано 7 млн. доларів. Фабрику введено в експлуатацію і сьогодні вона здатна переробляти близько 250 тис. тонн чорнового концентрату в рік.

Напрямок видобутку титанового бізнесу Group DF включає два діючих ГЗК («Межиріченський ГЗК» та «Валки-Ільменіт» ((обидва – Житомирська обл.)) та два ГЗК, які будуються («Стремигородський ГЗК» (Житомирська обл.) та «Мотронівський ГЗК» (Дніпропетровська обл.).

Максимальна проектна потужність «Межиріченського ГЗК» становить 180 тис. тонн ільменітового концентрату на рік, а «Валки-Ільменіт» – 65 тис. тонн.

В Проект «Мотронівський ГЗК» вже вкладено понад $130 млн. Плановані проектні потужності підприємство оцінюються в 120 тис. тонн ільменітового концентрату, 14 тис. тонн цирконієвого і 20 тис. тонн рутилового концентрату.

Інвестиції в Проект «Стремигородський ГЗК» вже перевищили 100 млн грн. На поточний момент проводяться проектно-розвідувальні роботи. Після завершення першого етапу проекту, проектна потужність комбінату складе близько 500 тис. тонн / рік ільменітового концентрату і 150-200 тис. тонн/рік апатитового концентрату.