У 2016 році два гірничо-збагачувальні комбінати, що входять до титанового бізнесу Group DF («Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат» і «Валки-Ільменіт») випустили 170,2 тис. тонн товарного 42%-ного ільменітового концентрату (Тi2O).
 
«Нашим двом ГЗК, фактично, вдалося утримати обсяги виробництва на рівні попереднього року і виконати бізнес-плани. За підсумками року ми вийшли «в плюс» – прокоментував Сергій Сахненко, директор ТОВ «Межиріченський ГЗК».
 
«МежиріченськийГЗК» і «Валки-Ільменіт» представляють підрозділ видобутку титанового бізнесу Group DF. Максимальна проектна потужність Межиріченського ГЗК становить 200 тис. тонн ільменітового концентрату на рік, «Валки-Ільменіт» – 65 тис. тонн.
 
Сукупний обсяг інвестицій Group DF у розвиток двох ГЗК становить понад 330,8 млн грн. Інвестиції в «Межиріченський ГЗК» перевищили 207 млн ​​грн., а в «Валки-Ільменіт» – 124 млн грн.
 
В рамках Стратегії з розвитку титанового бізнесу Group DF також інвестує у будівництво ще двох нових ГЗК – Стремигородського ГЗК (Житомирська обл.) і Мотронівський ГЗК (Дніпропетровська обл.).
 
Сума вкладених інвестицій у Проект «Мотронівський ГЗК» перевищила $115,7 млн. Проект передбачає будівництво кар’єра для видобутку руди, а також збагачувального комплексу з випуску цирконієвого, рутилового і ільменітового концентратів. За попередніми розрахунками, підприємство зможе щорічно випускати близько 120 тис. тонн ільменітового концентрату, 14 тис. тонн цирконієвого і 20 тис. тонн рутилового концентрату.
 
У Проект «Стремигородського ГЗК» вкладено 74,5 млн грн. На Стремигородському ГЗК йдуть до завершення проектно-вишукувальні роботи. Після реалізації першого етапу проекту, проектна потужність комбінату складе близько 500 тис. тонн / рік ільменітового концентрату і 150-200 тис. тонн / рік апатитового концентрату.
 
Також МГЗК розробляє Межирічне родовище (Ісаковська і Південна ділянки) на підставі спеціального дозволу на користування надрами №2694 від 03 червня 2002р., Виданого Державною службою геології і надр України, і яке діє до 2032 року.